Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zmiana terminów spotkań

20-08-2012 8:28 | Andrzej

logo

Informujemy, że na wniosek drużyn zmianie uległy terminy spotkań w dniu 02.09.2012r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | Kuchcik Jr

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 | Arek

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 | Arek

logo

Do 13 lipca należy dostarczyć aktualizację list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdują się jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)