Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Kreofutbol na SFN!

11-05-2018 14:49 | Arek

Kreofutbol na SFN!

 Piłkarskie zmagania na wyjątkowym turnieju uwieczni firma Kreofutbol!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video

25-04-2018 7:58 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video z meczów półfinałowych w II lidze oraz pierwszego meczu o 3 miejsce i meczu finałowego w I lidze.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty viedo - półfinały I ligi

18-04-2018 13:09 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video meczów półfinałowych w I lidze RALK. Przypominamy drużyna Drim Tim, już zapewniła sobie miejsce w finałach, natomiast w parze Rybnik Team - Demony jest remis 1:1.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy RALK

17-04-2018 9:00 | Kuchcik Jr

logo

Prezentujemy, rozkład jazdy RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale !

16-04-2018 8:14 | Karolina

Irex Gaz w finale !

 Irex Gaz w finale Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy już drugiego finalistę!

12-04-2018 8:52 | Karolina

logo

 Budoserwis okazał się lepszy w dwumeczu z Abex Rekreacja
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

12-04-2018 8:19 | Karolina

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

 Irex Gaz znowu wygrywa... 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi zawodnicy I i II ligi

12-04-2018 8:09 | Karolina

logo

 Oto najlepsi zawodnicy I i II ligi w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video I rundy PO w I lidze

11-04-2018 12:43 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy do oglądania skrótów meczów pierwszej rundy PO w I lidze Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

11-04-2018 12:24 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)