Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zgłoszenia ! Zmiana adresu e-mail.

24-07-2018 14:47 | Kuchcik Jr

logo

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sezonu 2018/2019 na adres: kuchcik04@gmail.com Do tej pory dotarły do nas następujące zgłoszenia (news aktualizowany na bieżąco) !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kadra Bobrek Bytom mistrzem RALS!

25-05-2018 15:19 | Kursor

logo

 Za nami ostateczne rozstrzygnięcia w RALS. Nowym mistrzem została drużyna Kadra Bobrek Bytom. Drugie miejsce zajęły RIKI-TIKI DZIKI, a ligowe podium uzupełnił RISER Volley Team Jaworzno.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

21-05-2018 8:58 | Arek

Silesian Football Night!

 AWIR wraca do domu z pucharem...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty drugich meczów barażowych.

20-05-2018 15:31 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty pierwszych meczów barażowych.

19-05-2018 16:52 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed nami finał!

18-05-2018 1:10 | Kursor

logo

W czwartek 17 maja wyłonieni zostali finaliści Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. O tytuł mistrzowski powalczy Kadra Bobrek Bytom i RIKI-TIKI DZIKI.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu.

16-05-2018 14:37 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, że zakończenie sezonu 2017/2018, a co za tym idzie wręczenie pucharów, medali i statuetek odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

16-05-2018 10:43 | Arek

logo

 Znamy podział grup i harmonogram imprezy!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe.

15-05-2018 7:50 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz dwumeczów barażowych prezentuje się następująco:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda II
Kolejka 7
1 Liga - o utrzymanie:
Lambda3:0PMMwięcej»
(27-10-2019 10:15)
Kolejka 6
PMM0:3Rezerwawięcej»
(19-10-2019 15:15)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Piaśniki47:73Monstarswięcej»
(13-10-2019 10:20)
Hica57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Rybnik Team39:95Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)
Drim Tim71:67Budsarwięcej»
(13-10-2019 17:30)
Gwiezdno Flota65:75Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Atomic59:73Wściekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Romus71:65Jaworznowięcej»
(13-10-2019 13:00)
Dobermany72:59Longmanwięcej»
(13-10-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 4
2. Liga:
Dazynt41:86Killa Beeswięcej»
(12-10-2019 13:00)
Zryw61:65ZGPwięcej»
(12-10-2019 11:40)
Energiczni45:49Wielka Kiść więcej»
(12-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpiawięcej»
(12-10-2019 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 4
Liga:
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0KS Triumf Nakło Śląskiewięcej»
(10-10-2019 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(10-10-2019 20:00)