Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Turniej Kwalifikacyjny.

27-08-2018 13:15 | Kuchcik Jr

logo

Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się 9 września 2018 w hali MOSiR Ruda Śląska przy uli. Hallera 16b. W turnieju zagrają HICA Ruda Śląska, Energiczni, Sosnowiec Supersonics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne. Wpisowe.

21-08-2018 9:11 | Kuchcik Jr

logo

Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowa odbędzie się 3 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 | Arek

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 | Arek

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2018/2019

30-07-2018 14:43 | Kuchcik Jr

logo

Poniżeji komunikat organizacyjny dotyczący nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Znajdziecie w nim, m.in. informację na temat zgłoszeń i systemu rozgrywek.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do RALS

30-07-2018 0:06 | Kursor

Zapisy do RALS

 Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezon 2018/19. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 11
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(12-12-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Killa Bees50:57Zrywwięcej»
(08-12-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Green Peas53:59Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Drim Tim83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Budsar96:60Longmanwięcej»
(08-12-2019 16:00)
Atomic53:71Dobermanywięcej»
(08-12-2019 14:30)
Wściekłe Psy57:60Jaworznowięcej»
(08-12-2019 13:00)
Romus61:67Gwiezdno Flotawięcej»
(08-12-2019 11:40)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 6
Liga Old Boys:
U.P.G.3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
Jastrząb4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
Kadra Bielszowice7:3Smart-Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Irex6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 5
Liga Old Boys:
U.P.G.1:5Irexwięcej»
(29-11-2019 21:15)