Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 | Arek

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 | Arek

logo

Do 13 lipca należy dostarczyć aktualizację list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdują się jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

26-06-2012 12:37 | Andrzej

logo

Zestaw par na dwa najbliższe weekendy umieszczamy poniżej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Następna kolejka przed nami

19-06-2012 14:54 | Andrzej

logo

 Już w najbliższy weekend następne spotkania w lidze Rudzkich Orlików
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 15
1. Liga:
Rolnik1:10Irexwięcej»
(23-02-2018 21:15)
WINDEX 9:3U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT6:0Jastrząbwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Smart-Logic3:7Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
Daw-Rek0:6Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy1:2A.S.S.O. Będzinwięcej»
(22-02-2018 21:00)
TROLL TEAM0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-02-2018 20:00)
Auuu 3LO0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-02-2018 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)