Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mali WIELCY piłkarze!

23-08-2013 11:55 |

logo

Pomóż najmłodszym w budowie boiska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

K2 za burtą...

19-08-2013 13:13 |

logo

Trzeci walkower dla drużyny K2
Komentarzy: 0 | Więcej »

Z ostatniej chwili...

12-08-2013 10:24 |

logo

Projekt Orlik Polska!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2013/2014

06-08-2013 13:50 | Kursor

logo

 Rozpoczynamy zapisy na sezon 2013/2014.  Na zgłoszenia czekamy do 6 września.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 |

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 |

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 |

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 |

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)
Jastrząb1:6U.P.G.więcej»
(20-11-2020 20:30)