Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Z ostatniej chwili...

12-08-2013 10:24 | Arek

logo

Projekt Orlik Polska!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2013/2014

06-08-2013 13:50 | Kursor

logo

 Rozpoczynamy zapisy na sezon 2013/2014.  Na zgłoszenia czekamy do 6 września.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 | Arek

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i statystyki drugich meczów barażowych.

16-06-2013 15:28 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Killa Bees57:84Monstarswięcej»
(17-11-2019 10:20)
Wielka Kiść53:56Piaśnikiwięcej»
(17-11-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Budsar78:77Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)
Wściekłe Psy73:99Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Gwiezdno Flota59:52Dobermanywięcej»
(17-11-2019 16:00)
Drim Tim99:73Jaworznowięcej»
(17-11-2019 14:30)
Romus58:73Rybnik Teamwięcej»
(17-11-2019 13:00)
Atomic49:57Longmanwięcej»
(17-11-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 7
2. Liga:
Olimpia54:44Dazyntwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Wataha63:40Energiczniwięcej»
(16-11-2019 11:40)
Se Gramy54:51Zrywwięcej»
(16-11-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka49:77Hicawięcej»
(16-11-2019 9:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 3
Liga Old Boys:
WINDEX 5:1Rolnikwięcej»
(15-11-2019 20:30)
GSM NASZ DOM14:3Kadra Bielszowicewięcej»
(15-11-2019 19:45)
Irex11:0THUNDER więcej»
(15-11-2019 19:00)
Biadacz10:0Smart-Logicwięcej»
(15-11-2019 18:15)