Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 | Arek

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i statystyki drugich meczów barażowych.

16-06-2013 15:28 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 | Arek

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rudzki Nocny Streetball 2013

11-06-2013 11:17 | Andrzej

logo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Rudzkim Nocnym Streetball'u.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na najbliższy weekend

10-06-2013 12:57 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy terminarz na najbliższy weekend rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(16-06-2019 19:00)
Kolejka 11
2 Liga:
Zryw Betlejem2:1TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
FC Kaufhaus7:6Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
Los Blancos2:2No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC VIKING3:0Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Kolejka 5
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojakwięcej»
(16-06-2019 17:45)
Kolejka 11
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
PMM0:3MGwięcej»
(15-06-2019 12:45)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
Madej Wróbel2:6Wojakwięcej»
(15-06-2019 10:15)
Kolejka 10
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
Kolejka 6
2 Liga:
Zryw Betlejem6:0FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)