Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 | Arek

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i statystyki drugich meczów barażowych.

16-06-2013 15:28 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 | Arek

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rudzki Nocny Streetball 2013

11-06-2013 11:17 | Andrzej

logo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Rudzkim Nocnym Streetball'u.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)