Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz na najbliższy weekend

10-06-2013 12:57 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy terminarz na najbliższy weekend rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 | Arek

logo

Pojawiła się możliwość dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:27 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:26 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 | Arek

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu

27-05-2013 11:15 | Andrzej

logo

Zapraszamy na zakończenie sezonu Ligi Old Boys
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po pierwszych meczach barażowych

22-05-2013 14:39 | Andrzej

logo

W pierwszych meczach barażowych padły następujace wyniki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 9
1. Liga:
U.P.G.3:3Zygzakwięcej»
(18-01-2019 22:00)
Irex5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
2. Liga:
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)
Smart-Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)