Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zryw uzupełni stawkę drugoligowców!

21-09-2013 15:58 | Benek

logo

Zryw okazał się najlepszą drużyną dodatkowego turnieju, ogrywając wszystkich trzech rywali.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny: znamy czterech drugoligowców.

14-09-2013 23:49 | Benek

logo

Płomień, Jaworzno Squad, Sportowe Tychy oraz Kociki zagrają w RALK w sezonie 2013/2014!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny - wyniki

14-09-2013 10:08 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości prezentujemy wyniki z pierwszego dnia turnieju kwalifikacyjnego.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

12-09-2013 12:30 | Andrzej

logo

Informujemy, że na stronie znajduje się juz terminarz na pierwszych kilka kolejek. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

11-09-2013 10:00 | Arek

logo

Ruszyły zapisy do SFN 2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf mistrzem województwa!

10-09-2013 13:44 | Arek

Ryndorf mistrzem województwa!

Ryndorf wygrywa etap wojewódzki Projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start sezonu - druga liga szersza

09-09-2013 15:34 | Andrzej

logo

Po sugestiach i propozycji powiększenia drugiej ligi do 11 zespołów informujemy, że organizator przychylił się do propozycji przedstawicieli drużyn i poszerzył drugą ligę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR7:1PMMwięcej»
(23-06-2019 17:45)
MG0:3Rezerwawięcej»
(23-06-2019 16:30)
SlonskiDizajn.pl5:3Madej Wróbelwięcej»
(23-06-2019 15:15)
Wojak4:3Ekspertwięcej»
(23-06-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem7:3CHzPwięcej»
(23-06-2019 10:15)
Kolejka 11
2 Liga:
Wataha Zabrze4:1Dam Packwięcej»
(23-06-2019 12:45)
Kolejka 9
FC VIKING3:4Team Jackwięcej»
(23-06-2019 11:30)
Kolejka 12
Bar Karolinka5:6Los Blancoswięcej»
(22-06-2019 16:30)
No Name7:2FC VIKINGwięcej»
(22-06-2019 15:15)
HHT2:8FC Kaufhauswięcej»
(22-06-2019 12:45)
Dam Pack2:4Zryw Betlejemwięcej»
(22-06-2019 10:15)
Kolejka 10
TELE-NAT & MILON5:1Wataha Zabrzewięcej»
(22-06-2019 14:00)
Kolejka 8
1 Liga:
SlonskiDizajn.pl5:12AWIRwięcej»
(22-06-2019 17:45)
Kolejka 11
2 Liga:
Zryw Betlejem2:1TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
Kolejka 5
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojakwięcej»
(16-06-2019 17:45)