Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zapisy na sezon 2013/2014

06-08-2013 13:50 | Kursor

logo

 Rozpoczynamy zapisy na sezon 2013/2014.  Na zgłoszenia czekamy do 6 września.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje dotyczące minionej kolejki!

17-06-2013 13:27 | Arek

logo

Wykluczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i statystyki drugich meczów barażowych.

16-06-2013 15:28 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 | Arek

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)