Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

UWAGA! ZGŁOSZENIE DRUŻYNY DO LIGI OLD BOYS 2022!

07-01-2022 11:26 | marcin

logo

Organizator rozgrywek Ligi Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

I wszystko jasne... Znamy Mistrza!

07-01-2022 11:14 | marcin

logo

Zakończył się kolejny sezon Ligi Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Liga Rudzkich Orlików - Zakończenie sezonu 2021...

14-12-2021 9:50 | MaCzO1948

logo

 Foto relacja z uroczystego zakończenia Ligi Rudzkich Orlików...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 18 kolejką

09-12-2021 16:23 | marcin

logo

W 18 kolejce pauzuje....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Liga Rudzkich Orlików - PODSUMOWANIE sezon 2021!

02-12-2021 10:09 | MaCzO1948

logo

 Podsumowanie sezonu Ligi Rudzkich Orlików - sezon 2021...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 17 kolejką

25-11-2021 15:26 | marcin

logo

W 17 kolejce pauzują....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 16 kolejką

14-11-2021 1:00 | marcin

logo

W 16 kolejce pauzują...
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁY MECZ

11-11-2021 11:23 | marcin

logo

W dniu 12.11.2021 r. o godz......
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁY MECZ - WYNIK

11-11-2021 11:20 | marcin

logo

W dniu 10.11.2021 r....
Komentarzy: 0 | Więcej »

UWAGA!!! ZALEGŁE MECZE!!!

18-10-2021 16:50 | marcin

logo

Zaległe spotkania odbędą się .....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Kiśćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37Wściekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)