Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Rudzki Nocny Streetball 2013

11-06-2013 11:17 | Andrzej

logo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Rudzkim Nocnym Streetball'u.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na najbliższy weekend

10-06-2013 12:57 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy terminarz na najbliższy weekend rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 | Arek

logo

Pojawiła się możliwość dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:27 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:26 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 | Arek

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu

27-05-2013 11:15 | Andrzej

logo

Zapraszamy na zakończenie sezonu Ligi Old Boys
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)