Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz I RUNDY sezonu 2013/2014

23-09-2013 13:02 | Kursor

logo

 Poniżej do pobrania terminarz I Rundy.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zryw uzupełni stawkę drugoligowców!

21-09-2013 15:58 | Benek

logo

Zryw okazał się najlepszą drużyną dodatkowego turnieju, ogrywając wszystkich trzech rywali.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny: znamy czterech drugoligowców.

14-09-2013 23:49 | Benek

logo

Płomień, Jaworzno Squad, Sportowe Tychy oraz Kociki zagrają w RALK w sezonie 2013/2014!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny - wyniki

14-09-2013 10:08 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości prezentujemy wyniki z pierwszego dnia turnieju kwalifikacyjnego.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

12-09-2013 12:30 | Andrzej

logo

Informujemy, że na stronie znajduje się juz terminarz na pierwszych kilka kolejek. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

11-09-2013 10:00 | Arek

logo

Ruszyły zapisy do SFN 2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf mistrzem województwa!

10-09-2013 13:44 | Arek

Ryndorf mistrzem województwa!

Ryndorf wygrywa etap wojewódzki Projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)
Los Blancos3:2Dam Packwięcej»
(13-05-2018 11:15)
FC VIKING3:0Truskawka Na Torciewięcej»
(13-05-2018 10:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Matik10:3NSZZ Powenwięcej»
(12-05-2018 16:15)
Rezerwa5:7Lambdawięcej»
(12-05-2018 15:00)
MG2:6Pub Pod Łososiemwięcej»
(12-05-2018 13:45)