Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 | Arek

logo

Pojawiła się możliwość dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:27 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:26 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 | Arek

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu

27-05-2013 11:15 | Andrzej

logo

Zapraszamy na zakończenie sezonu Ligi Old Boys
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po pierwszych meczach barażowych

22-05-2013 14:39 | Andrzej

logo

W pierwszych meczach barażowych padły następujace wyniki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w Terminarzu!

20-05-2013 14:38 | Arek

logo

Przypominamy o zmianie!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 14
1. Liga:
U Niego3:7PWiKwięcej»
(16-02-2018 22:00)
Irex12:3WINDEX więcej»
(16-02-2018 21:15)
U.P.G.1:4Zygzakwięcej»
(16-02-2018 17:30)
2. Liga:
Jastrząb4:15Daw-Rekwięcej»
(16-02-2018 20:30)
Biadacz3:1Smart-Logicwięcej»
(16-02-2018 19:45)
Domino Time1:3Kadra Bielszowicewięcej»
(16-02-2018 19:00)
Skarbek2:2TELE-NATwięcej»
(16-02-2018 18:15)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(15-02-2018 21:00)
Kadra Bobrek Bytom0:2RIKI-TIKI DZIKIwięcej»
(15-02-2018 20:00)
Volleybeer Team Katowice1:2AZS SUM KATOWICEwięcej»
(15-02-2018 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)
Dobermany59:57Demonswięcej»
(11-02-2018 17:30)