Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 | Arek

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 | Arek

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2018/2019

30-07-2018 14:43 | Kuchcik Jr

logo

Poniżeji komunikat organizacyjny dotyczący nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Znajdziecie w nim, m.in. informację na temat zgłoszeń i systemu rozgrywek.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do RALS

30-07-2018 0:06 | Kursor

Zapisy do RALS

 Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezon 2018/19. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia ! Zmiana adresu e-mail.

24-07-2018 14:47 | Kuchcik Jr

logo

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sezonu 2018/2019 na adres: kuchcik04@gmail.com Do tej pory dotarły do nas następujące zgłoszenia (news aktualizowany na bieżąco) !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)