Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

24/25 Kwiecień - Wznawiamy Rozgrywki.

22-04-2021 13:19 | MaCzO1948

logo

 Już w najbliższy weekend po krótkiej przerwie wracamy na boisko!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozgrywki Ligi Rudzkich Orlików - Zawieszone!

19-03-2021 12:01 | MaCzO1948

logo

 Rozgrywki ligowe zawieszone...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz Ligi Rudzkich Orlików.

09-03-2021 13:39 | MaCzO1948

logo

 Dostępny jest Terminarz Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie Organizacyjne 4 marca - 18.15

01-03-2021 15:20 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy kapitanów drużyn na spotkanie organizacyjne...!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszamy Zapisy Sezon 2021 Liga Rudzkich Orlików

05-02-2021 9:45 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy chętne drużyny do udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021 przełożony

22-01-2021 15:05 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021

10-01-2021 14:04 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje.....    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 9 kolejką

18-12-2020 11:33 | marcin

logo

W 9 kolejce pauzują nw. zawodnicy ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna zmieniła nazwę

18-12-2020 11:31 | marcin

logo

Drużyna U.P. Gebauer w trakcie ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wznowienie rozgrywek

20-11-2020 16:54 | Skubis

logo

 Z radością informujemy, że po dwutygodniowym zawieszeniu rozgrywek, po konsulatcji z kapitanami drużyn podjęliśmy decyzję o wznowieniu zmagań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2020/21.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:58Zrywwięcej»
(05-02-2023 11:40)
Bociany Manhattan49:75New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Asy Śląska65:47Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermanywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Monstars48:61Budsarwięcej»
(04-02-2023 10:20)
Grupa B:
Hica58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
PMB40:64Atomicwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Se Gramy71:99Wściekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia50:75Wielka Kiśćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Dazynt43:85Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Kolejka 12
New York Bricks61:62Wielka Kiśćwięcej»
(29-01-2023 15:40)
Basket Czerwionka64:78Watahawięcej»
(29-01-2023 14:20)
Zryw92:37Olimpiawięcej»
(29-01-2023 13:00)
Bociany Manhattan40:53Asy Śląskawięcej»
(29-01-2023 11:40)
Pepega Squad54:55Dazyntwięcej»
(29-01-2023 10:20)