Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 |

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 |

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 |

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych w sezonie 2015/2016

02-05-2016 11:01 |

logo

Wybrano wyróżniających się piłkarzy Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys" w sezonie 2015/2016  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016

02-05-2016 7:43 |

logo

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016 w H.L.P.P. "Old Boys"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

02-05-2016 7:40 |

logo

W ostatniej, 25. kolejce w 5 meczach strzelono 32 bramki. Sędziowie pokazali jedną żółtą kartkę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy.

28-04-2016 17:19 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy rozkład jazdy RALK na weekend 7/8 maja.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

II Półfinały przeniesione

27-04-2016 1:29 | Kursor

logo

 Informujemy, że zaplanowane na 28 kwietnia drugie spotkania półfinałowe zostają przeniesione na czwartek 5 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Tychy w I lidze, Dąbrowa Górnicza w półfinale, a Rybnik... na rybach.

26-04-2016 19:33 |

Okiem Statysty(ka) Tychy w I lidze, Dąbrowa Górnicza w półfinale, a Rybnik... na rybach.

Nadrabiam zaległości z dwóch ostatnich weekendów i oddaję wam szybki przegląd tego co działo się na hali Fryna Square Garden.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 4
Grupa A:
Budsar0:20Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Hica69:91Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Green Peas48:81Dobermanywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Grupa B:
Monstars72:55Wielka Kiśćwięcej»
(02-03-2024 16:00)
Atomic71:37Wściekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Basket Czerwionka62:67Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 14
2 Liga:
PMB36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
OKKS71:66Olimpiawięcej»
(02-03-2024 17:20)
Kolejka 13
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)