Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 |

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2016/2017

18-07-2016 8:56 |

logo

Rusza sezon 2016/2017 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

14-07-2016 9:48 |

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

Prezentujemy kto zagra w tym roku w Meczu Gwizd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd - zgłoszenia zawodników!

06-07-2016 8:50 |

logo

Do piątku zbieramy zgłoszenia zawodników do Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

04-07-2016 15:12 |

Mecz Gwiazd!

Najlepsi zawodnicy Ligi Rudzkich Orlików zagrają w wyjątkowym spotkaniu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2016/2017.

01-07-2016 14:26 | MaCzO1948

logo

W załączniku komunikat organizacyjny związany ze zgłoszeniami do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Matik wycofany z rozgrywek...

20-06-2016 9:52 |

logo

Punkt 13 regulaminu LRO bezlitosny dla "Matików"...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 |

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 |

logo

Sprawdź kiedy gra Twoja drużyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 |

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
HHT1:4Zygzakwięcej»
(25-05-2024 11:00)
Fryncita Street2:9RST Teamwięcej»
(25-05-2024 10:00)
MK ENVIRO5:0ANTEOwięcej»
(25-05-2024 9:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)