Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zgłoszenia do sezonu 2016/2017.

01-07-2016 14:26 | MaCzO1948

logo

W załączniku komunikat organizacyjny związany ze zgłoszeniami do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Matik wycofany z rozgrywek...

20-06-2016 9:52 |

logo

Punkt 13 regulaminu LRO bezlitosny dla "Matików"...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 |

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 |

logo

Sprawdź kiedy gra Twoja drużyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 |

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram na 14,15 maja.

10-05-2016 11:27 | MaCzO1948

logo

14 Maja - Sobota: godz. 14.00 10 Kg Mniej - Sport Rebel - trzeci decydujący o awansie do wielkie finału mecz 15 Maja - Niedziela: godz. 15.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze godz. 17.00 - pierwszy mecz finału w I lidze (rywalizacja do 2 zwycięstw) ZAPRASZAMY !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 |

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 |

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 |

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:3MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
Kolejka 5
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(13-11-2021 16:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
Kolejka 22
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
Kolejka 21
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)
Kolejka 20
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)
Kolejka 19
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
Kolejka 18
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)
Kolejka 17
MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Kolejka 16
2 Liga:
LOS ORLIKOS1:5RST Teamwięcej»
(19-09-2021 15:15)
THE LUTA3:3CHzPwięcej»
(19-09-2021 13:15)
HHT4:6Bar Karolinkawięcej»
(19-09-2021 12:15)
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)