Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz!

22-02-2017 12:54 |

Terminarz!

Sprawdź kiedy rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 1 | Więcej »

Po Meczu Gwiazd RALK.

21-02-2017 12:24 | MaCzO1948

Po Meczu Gwiazd RALK.

Z lekkim opóźnieniem ale przedstawiamy krótką relację oraz fotorelację z Meczu Gwiazd RALK 2017, który odbył się 12 lutego w hali rudzkiego MOSiRu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2017!

21-02-2017 7:52 |

logo

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane do I i II ligi LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 12. kolejki

20-02-2017 8:17 |

logo

Podsumowanie 12. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w kolejce 12

13-02-2017 9:21 |

logo

Mecz pomiędzy drużynami Rolnik Mikołów i U.P.G., który miał być rozegrany o godzinie 17:30 został przełożony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 11. kolejki

13-02-2017 7:32 |

logo

 Podsumowanie 11. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

07-02-2017 9:51 | MaCzO1948

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

Z przyjemnością przedstawiamy składy na zbliżający się dużymi krokami Mecz Gwiazd RALK 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie przedsezonowe!

06-02-2017 12:58 |

logo

Zapraszamy przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne dotyczące sezonu 2017 Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Podsumowanie 10. kolejki

06-02-2017 7:38 |

logo

Podsumowanie 10. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki głosowania.

02-02-2017 15:23 | MaCzO1948

Wyniki głosowania.

Znamy już wyniki głosowania a co za tym idzie pierwsze piątki Meczu Gwiazd RALK 2017:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
Wściekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85Wściekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)