Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 |

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 |

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 |

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 |

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych w sezonie 2015/2016

02-05-2016 11:01 |

logo

Wybrano wyróżniających się piłkarzy Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys" w sezonie 2015/2016  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016

02-05-2016 7:43 |

logo

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016 w H.L.P.P. "Old Boys"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

02-05-2016 7:40 |

logo

W ostatniej, 25. kolejce w 5 meczach strzelono 32 bramki. Sędziowie pokazali jedną żółtą kartkę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy.

28-04-2016 17:19 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy rozkład jazdy RALK na weekend 7/8 maja.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

II Półfinały przeniesione

27-04-2016 1:29 | Kursor

logo

 Informujemy, że zaplanowane na 28 kwietnia drugie spotkania półfinałowe zostają przeniesione na czwartek 5 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Tychy w I lidze, Dąbrowa Górnicza w półfinale, a Rybnik... na rybach.

26-04-2016 19:33 |

Okiem Statysty(ka) Tychy w I lidze, Dąbrowa Górnicza w półfinale, a Rybnik... na rybach.

Nadrabiam zaległości z dwóch ostatnich weekendów i oddaję wam szybki przegląd tego co działo się na hali Fryna Square Garden.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic55:34Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)