Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 | Arek

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 | Arek

logo

Sprawdź kiedy gra Twoja drużyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 | Arek

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram na 14,15 maja.

10-05-2016 11:27 | MaCzO1948

logo

14 Maja - Sobota: godz. 14.00 10 Kg Mniej - Sport Rebel - trzeci decydujący o awansie do wielkie finału mecz 15 Maja - Niedziela: godz. 15.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze godz. 17.00 - pierwszy mecz finału w I lidze (rywalizacja do 2 zwycięstw) ZAPRASZAMY !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 | Benek

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 | Karolina

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 | Karolina

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych w sezonie 2015/2016

02-05-2016 11:01 | Karolina

logo

Wybrano wyróżniających się piłkarzy Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys" w sezonie 2015/2016  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016

02-05-2016 7:43 | Karolina

logo

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016 w H.L.P.P. "Old Boys"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)