Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

24-10-2018 20:12 | Kuchcik Jr

logo

Podczas 2. kolejki strzelono 60 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

24-10-2018 19:42 | Kuchcik Jr

logo

Podczas 1. kolejki strzelono 66 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

11-10-2018 12:57 | Lukasz

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Niespodzianki już w drugiej kolejce!

08-10-2018 13:26 | Kursor

logo

Druga kolejka Grupy A dostarczyła wszystkim więcej emocji, niż się można było spodziewać, gdyż byliśmy świadkami dwóch tie-breaków.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz I kolejki.

02-10-2018 14:41 | Kuchcik Jr

logo

W zakładce terminarz dostępny jest harmonogram rozgrywania pierwszej kolejki HLPP Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki drugich meczów barażowych.

02-10-2018 7:54 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy wyniki drugich meczów dwumeczów barażowych.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)