Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Telima wycofała się!

06-09-2016 18:44 |

logo

Drużyna Telima wycofała się z rozgrywek H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2016/2017. W związku z tym, w I lidze zagra 9 drużyn. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drobne zmiany w terminarzu.

06-09-2016 11:35 | MaCzO1948

logo

Informujemy, że nastąpiły drobne zmiany w terminarzu w II kolejce dla II ligi. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce terminarz.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna!

02-09-2016 9:32 |

logo

Zmiana adresu email do kontaktu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyny I i II ligi w sezonie 2016/2017

01-09-2016 10:15 |

logo

Oto drużyny, które wezmą udział w H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne!

30-08-2016 8:48 |

logo

Zebranie organizacyjne już w najbliższy wtorek!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2016 12:16 | MaCzO1948

logo

Wszystkie drużyny zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2016/2017 - aktualizowany

16-08-2016 9:24 | MaCzO1948

logo

Zgłoszenia do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki prezentują się następująco...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2016/2017!

11-08-2016 17:53 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2016/2017. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 15 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 |

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2016/2017

18-07-2016 8:56 |

logo

Rusza sezon 2016/2017 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 4
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem3:6ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(27-09-2020 16:30)
Wojak4:2CallistoShop.plwięcej»
(27-09-2020 15:15)
CHzP0:4Madej&Wróbelwięcej»
(27-09-2020 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice II0:3MGwięcej»
(27-09-2020 12:45)
FC Kaufhaus2:4AWIRwięcej»
(27-09-2020 11:30)
Zryw Betlejem4:3Ekspertwięcej»
(27-09-2020 10:15)
B-ce Team5:5Lambda - Zygzakwięcej»
(26-09-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack4:3Bar Karolinkawięcej»
(26-09-2020 15:15)
HHT0:2No Namewięcej»
(26-09-2020 14:00)
El Quattro2:10Los Blancoswięcej»
(26-09-2020 12:45)
JOGA BONITO3:4Wataha Zabrzewięcej»
(26-09-2020 11:30)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 3
Faza pierwsza:
Wataha49:57Rybnik Teamwięcej»
(26-09-2020 17:20)
Energiczni50:55Atomicwięcej»
(26-09-2020 16:00)
Dazynt46:60Monstarswięcej»
(26-09-2020 14:40)
Olimpia44:95Gwiezdno Flotawięcej»
(26-09-2020 13:00)
Zryw45:55Piaśnikiwięcej»
(26-09-2020 11:40)