Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Drużyny I i II ligi w sezonie 2016/2017

01-09-2016 10:15 | Karolina

logo

Oto drużyny, które wezmą udział w H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne!

30-08-2016 8:48 | Karolina

logo

Zebranie organizacyjne już w najbliższy wtorek!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2016 12:16 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkie drużyny zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2016/2017 - aktualizowany

16-08-2016 9:24 | Kuchcik Jr

logo

Zgłoszenia do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki prezentują się następująco...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2016/2017!

11-08-2016 17:53 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2016/2017. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 15 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 | Arek

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2016/2017

18-07-2016 8:56 | Karolina

logo

Rusza sezon 2016/2017 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

14-07-2016 9:48 | Arek

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

Prezentujemy kto zagra w tym roku w Meczu Gwizd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd - zgłoszenia zawodników!

06-07-2016 8:50 | Arek

logo

Do piątku zbieramy zgłoszenia zawodników do Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

04-07-2016 15:12 | Arek

Mecz Gwiazd!

Najlepsi zawodnicy Ligi Rudzkich Orlików zagrają w wyjątkowym spotkaniu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)