Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Okiem Statysty(ka) Kolejka VII i VIII, Combo.

14-11-2016 17:05 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka VII i VIII, Combo.

Nadrabiam zaległości z poprzedniego tygodnia, kiedy nie dałem rady dokończyć napisanego w 90% „Oka”, więc teraz macie do poczytania „combo” z dwóch ostatnich kolejek.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Baraże zakończone!

14-11-2016 10:45 | Arek

logo

Wiemy kto zagra w I lidze w sezonie 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe!

09-11-2016 11:46 | Arek

logo

Podajemy wyniki meczów barażowych...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przywrócenie 'starych' zasad gry

07-11-2016 8:12 | Karolina

logo

Od dnia 02.12.2016 roku, kolejka 8 mecze rozgrywane będą według "starych" zasad- brak możliwości gry z bramkarzem. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przełożona 20. kolejka

07-11-2016 8:09 | Karolina

logo

Kolejka 20. z 14.04.2017 roku została przełożona na 05.01.2017 (czwartek). Godziny rozgrywania meczów się nie zmieniają.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 7. kolejki

07-11-2016 8:06 | Karolina

logo

 Podczas 7. kolejki strzelono 39 bramek, a sędziowie pokazali 3 żółte kartki. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

UWAGA! PRZEŁOŻONA 8. kolejka

02-11-2016 8:53 | Karolina

logo

 8. kolejka, która miała odbyć się 18.11.2016 roku została przeniesiona na 02.12.2016 roku.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja - granie w listopadzie 2016.

31-10-2016 11:14 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności informacja organizacyjna dotycząca rozkładu jazdy RALK w listopadzie 2016.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 6. kolejki

31-10-2016 7:54 | Karolina

logo

Podczas 6. kolejki strzelono 33 bramki. Sędziowie ukarali zawodników 9 żółtymi kartkami.  W następnym meczu pauzują: Jacek Janiak (Burza) oraz Rafał Kachel (UPG).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże!

26-10-2016 8:43 | Arek

logo

Znamy już termin rozegrania baraży!
Komentarzy: 3 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(16-06-2019 19:00)
Kolejka 11
2 Liga:
Zryw Betlejem2:1TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
FC Kaufhaus7:6Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
Los Blancos2:2No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC VIKING3:0Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Kolejka 5
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojakwięcej»
(16-06-2019 17:45)
Kolejka 11
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
PMM0:3MGwięcej»
(15-06-2019 12:45)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
Madej Wróbel2:6Wojakwięcej»
(15-06-2019 10:15)
Kolejka 10
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
Kolejka 6
2 Liga:
Zryw Betlejem6:0FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)