Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zygzak wicemistrzem!

12-05-2017 10:47 |

logo

 Zygzak Ruda Slaska wicemistrzem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

10-05-2017 13:16 |

Silesian Football Night!

Zapisz swoją drużynę do kolejnej edycji turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie zawodnika

09-05-2017 13:32 |

logo

Niesportowe zachowanie ukarane...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

08-05-2017 15:20 |

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

Zapraszam na przegląd tego co się działo w miniony weekend w hali rudzkiego MOSiR-u. Ponownie w podwójnej formie, czyli nie tylko pisemnej, ale i na skróty niedzielnych meczów, które przygotował Tomek Chrząstek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram dwóch ostatnich kolejek

08-05-2017 8:09 |

logo

 Harmonogram dwóch ostatnich kolejek
Komentarzy: 0 | Więcej »

Na dwie kolejki przed końcem...

08-05-2017 8:02 |

logo

 Na dwie kolejki przed końcem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

08-05-2017 7:49 |

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 24. kolejki

08-05-2017 7:46 |

logo

 Podsumowanie 24. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy w dnaich 06/07 maja

27-04-2017 8:18 | MaCzO1948

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań w dniach 06/07 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty wideo wybranych meczów.

24-04-2017 13:57 | MaCzO1948

logo

Zapraszamy do oglądania skrótów wybranych meczów RALK, które zostały rozegrane w dniach 22/23 kwietnia. Autorem jest Tomasz Chrząstek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic39:27Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)