Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 | Arek

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 | Arek

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2018/2019

30-07-2018 14:43 | Kuchcik Jr

logo

Poniżeji komunikat organizacyjny dotyczący nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Znajdziecie w nim, m.in. informację na temat zgłoszeń i systemu rozgrywek.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do RALS

30-07-2018 0:06 | Kursor

Zapisy do RALS

 Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezon 2018/19. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia ! Zmiana adresu e-mail.

24-07-2018 14:47 | Kuchcik Jr

logo

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sezonu 2018/2019 na adres: kuchcik04@gmail.com Do tej pory dotarły do nas następujące zgłoszenia (news aktualizowany na bieżąco) !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)