Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

24-10-2018 20:12 | Kuchcik Jr

logo

Podczas 2. kolejki strzelono 60 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

24-10-2018 19:42 | Kuchcik Jr

logo

Podczas 1. kolejki strzelono 66 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

11-10-2018 12:57 | Lukasz

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Niespodzianki już w drugiej kolejce!

08-10-2018 13:26 | Kursor

logo

Druga kolejka Grupy A dostarczyła wszystkim więcej emocji, niż się można było spodziewać, gdyż byliśmy świadkami dwóch tie-breaków.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz I kolejki.

02-10-2018 14:41 | Kuchcik Jr

logo

W zakładce terminarz dostępny jest harmonogram rozgrywania pierwszej kolejki HLPP Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki drugich meczów barażowych.

02-10-2018 7:54 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy wyniki drugich meczów dwumeczów barażowych.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wystartowała siatkarska karuzela!

30-09-2018 20:29 | Kursor

logo

Na starcie sezonu 2018/2019 stanęło 12 zespołów, które będą rywalizować w dwóch grupach. Zapowiada się bardzo długi i emocjonujący sezon.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Orliki — Runda I
Kolejka 2
1 Liga:
B-ce Team5:4SlonskiDizajn.plwięcej»
(24-03-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II5:3Rezerwawięcej»
(24-03-2019 16:30)
CHzP0:8ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(24-03-2019 15:15)
Lambda2:2PMMwięcej»
(24-03-2019 14:00)
FC Pub Pod Łososiem8:2Wojakwięcej»
(24-03-2019 12:45)
Ekspert1:6MGwięcej»
(24-03-2019 11:30)
Madej Wróbel3:6AWIRwięcej»
(24-03-2019 10:15)
2 Liga:
TELE-NAT & MILON1:2HHTwięcej»
(23-03-2019 16:30)
Zryw Betlejem5:1Ultimate Teamwięcej»
(23-03-2019 15:15)