Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja organizacyjna!

02-09-2016 9:32 | Arek

logo

Zmiana adresu email do kontaktu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyny I i II ligi w sezonie 2016/2017

01-09-2016 10:15 | Karolina

logo

Oto drużyny, które wezmą udział w H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne!

30-08-2016 8:48 | Karolina

logo

Zebranie organizacyjne już w najbliższy wtorek!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2016 12:16 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkie drużyny zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2016/2017 - aktualizowany

16-08-2016 9:24 | Kuchcik Jr

logo

Zgłoszenia do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki prezentują się następująco...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2016/2017!

11-08-2016 17:53 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2016/2017. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 15 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 | Arek

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2016/2017

18-07-2016 8:56 | Karolina

logo

Rusza sezon 2016/2017 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

14-07-2016 9:48 | Arek

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

Prezentujemy kto zagra w tym roku w Meczu Gwizd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd - zgłoszenia zawodników!

06-07-2016 8:50 | Arek

logo

Do piątku zbieramy zgłoszenia zawodników do Meczu Gwiazd...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
HHT2:9Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)