Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zgłoszenia do sezonu 2016/2017.

01-07-2016 14:26 | Kuchcik Jr

logo

W załączniku komunikat organizacyjny związany ze zgłoszeniami do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Matik wycofany z rozgrywek...

20-06-2016 9:52 | Arek

logo

Punkt 13 regulaminu LRO bezlitosny dla "Matików"...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 | Arek

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 | Arek

logo

Sprawdź kiedy gra Twoja drużyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 | Arek

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram na 14,15 maja.

10-05-2016 11:27 | Kuchcik Jr

logo

14 Maja - Sobota: godz. 14.00 10 Kg Mniej - Sport Rebel - trzeci decydujący o awansie do wielkie finału mecz 15 Maja - Niedziela: godz. 15.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze godz. 17.00 - pierwszy mecz finału w I lidze (rywalizacja do 2 zwycięstw) ZAPRASZAMY !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 | Benek

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 | Karolina

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 | Karolina

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 15
1. Liga:
Rolnik1:10Irexwięcej»
(23-02-2018 21:15)
WINDEX 9:3U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT6:0Jastrząbwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Smart-Logic3:7Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
Daw-Rek0:6Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy1:2A.S.S.O. Będzinwięcej»
(22-02-2018 21:00)
TROLL TEAM0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-02-2018 20:00)
Auuu 3LO0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-02-2018 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)