Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Weryfikacja walkowera.

27-12-2018 20:46 | MaCzO1948

logo

Po skontaktowaniu się z wydziałem gier i dysyplin PZKosz organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki postanowili przyznać walkowery drużynie Demony (za występ nieuprawionego zawodnika) w meczach RALK rozegranych po 29 września 2018 (data rozpoczęcia sezonu grupy C II ligi PZKosz).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery dla Demonów...

27-12-2018 7:55 | MaCzO1948

logo

Informuujemy, że ze względu na to, iż w drużynie Demons Basketball wystąpił nieuprawiony zawodnik organizatorzy zmuszeni są zweryfikować mecze, w których owy zawodnik wystąpił jako walkowery...
Komentarzy: 0 | Więcej »

LIGA RUDZKICH ORLIKÓW ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018

19-11-2018 10:02 | Lukasz

LIGA RUDZKICH ORLIKÓW  ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018


Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

24-10-2018 20:12 | MaCzO1948

logo

Podczas 2. kolejki strzelono 60 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

24-10-2018 19:42 | MaCzO1948

logo

Podczas 1. kolejki strzelono 66 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)