Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Podsumowanie 6. kolejki

23-10-2017 13:25 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zawieszeni zawodnicy.

16-10-2017 8:01 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 3. kolejki

03-10-2017 8:04 | MaCzO1948

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

02-10-2017 23:33 |

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

Za nami trzy kolejki nowego sezonu, więc w ramach rekompensaty za brak „Oka” w ubiegłym tygodniu, postaram się jakoś podsumować to co dotychczas zobaczyłem na parkiecie w wykonaniu każdej z drużyn.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

26-09-2017 9:21 | MaCzO1948

logo

Podsumowanie 2. kolejki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

18-09-2017 17:50 |

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

Po poprzednim sezonie miałem dosyć i naprawdę wydawało mi się, że ciężko będzie wrócić po wakacjach do tego co wypełniało mi weekendy przez ostatnie 13 lat. Na pokładzie RALK utrzymały mnie dwie rzeczy..
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 |

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

15-09-2017 17:47 |

logo

Chwilowa zmiana kontaktu email...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Problemy Best Poland...

15-09-2017 17:44 |

logo

Koniec przygody z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wpisowe- sezon 2017/2018

07-09-2017 12:11 |

logo

Oto drużyny, które do tej pory zapłaciły opłatę "wpisową" za udział w H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic55:34Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)