Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:00 | Arek

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:00 | Kuchcik Jr

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 12:49 | Arek

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy Play Off.

10-04-2017 13:56 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań RALK na weekend 22/23 kwietnia 2017.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przełożona kolejka 21.

10-04-2017 8:45 | Karolina

logo

 Kolejka 21. została przełożona
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 19. kolejki

10-04-2017 7:36 | Karolina

logo

Podsumowanie 19. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!

07-04-2017 23:33 | Karolina

logo

 IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu tuż, tuż...

03-04-2017 7:57 | Karolina

logo

 Koniec sezonu tuż, tuż...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale!

03-04-2017 7:55 | Karolina

logo

Irex Gaz w zremisował 2:2 w rewanżu z drużyną Woltrans ( pierwszy mecz wygrał 8:1) i awansował do finału Śląskiej Halowej Ligi Mistrzów.   Turniej finałowy odbędzie się 06.04.2017 r w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie:         Godz. 20.00 Mecz o 3 Miejsce   Budoserwis - Woltrans         Godz. 21.00 Finał   Irex Gaz - Hunger-Bud
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 18. kolejki

03-04-2017 7:45 | Karolina

logo

 Podsumowanie 18. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 12
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice II0:3B-ce Teamwięcej»
(16-06-2019 19:00)
Kolejka 11
2 Liga:
Zryw Betlejem2:1TELE-NAT & MILONwięcej»
(16-06-2019 16:30)
RST Team2:1HHTwięcej»
(16-06-2019 15:15)
FC Kaufhaus7:6Team Jackwięcej»
(16-06-2019 14:00)
Los Blancos2:2No Namewięcej»
(16-06-2019 12:45)
FC VIKING3:0Ultimate Teamwięcej»
(16-06-2019 11:30)
Kolejka 5
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:4Wojakwięcej»
(16-06-2019 17:45)
Kolejka 11
Ekspert5:5FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(15-06-2019 17:45)
CHzP3:16B-ce Teamwięcej»
(15-06-2019 16:30)
Rezerwa2:13ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(15-06-2019 15:15)
PMM0:3MGwięcej»
(15-06-2019 12:45)
AWIR3:0ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(15-06-2019 11:30)
Madej Wróbel2:6Wojakwięcej»
(15-06-2019 10:15)
Kolejka 10
SlonskiDizajn.pl6:3Rezerwawięcej»
(09-06-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II12:1CHzPwięcej»
(09-06-2019 16:30)
Kolejka 6
2 Liga:
Zryw Betlejem6:0FC VIKINGwięcej»
(09-06-2019 19:00)