Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 | Karolina

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

15-09-2017 17:47 | Arek

logo

Chwilowa zmiana kontaktu email...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Problemy Best Poland...

15-09-2017 17:44 | Arek

logo

Koniec przygody z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wpisowe- sezon 2017/2018

07-09-2017 12:11 | Karolina

logo

Oto drużyny, które do tej pory zapłaciły opłatę "wpisową" za udział w H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie zebrania organizacyjnego!

07-09-2017 7:33 | Karolina

logo

 Podsumowanie zebrania organizacyjnego sezonu 2017/2018 z dnia 05.09.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

I i II Liga w sezonie 2017/2018

30-08-2017 8:27 | Karolina

logo

Drużyny grające w I i II lidze H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne!

29-08-2017 10:44 | Karolina

logo

 Spotkanie organizacyjne!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2017 8:21 | MaCzO1948

logo

Wszystkie drużyny, zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów. Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowo odbędzie się 6 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny

21-08-2017 8:25 | Karolina

logo

 Poniżej przedstawiamy zgłoszone drużyny na dzień 21.08.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia.

17-08-2017 8:05 | MaCzO1948

logo

Mamy to ! Zgłoszenia do nowego sezonu wysłały następujące drużyny...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)