Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:04 | Kuchcik Jr

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:00 | Arek

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 13:00 | Kuchcik Jr

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dotycząca ubezpieczenia!

11-04-2017 12:49 | Arek

logo

Rezygnacja z ubezpieczenia...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy Play Off.

10-04-2017 13:56 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań RALK na weekend 22/23 kwietnia 2017.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przełożona kolejka 21.

10-04-2017 8:45 | Karolina

logo

 Kolejka 21. została przełożona
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 19. kolejki

10-04-2017 7:36 | Karolina

logo

Podsumowanie 19. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!

07-04-2017 23:33 | Karolina

logo

 IREX GAZ najlepszy w Śląskiej Lidze Mistrzów!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu tuż, tuż...

03-04-2017 7:57 | Karolina

logo

 Koniec sezonu tuż, tuż...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale!

03-04-2017 7:55 | Karolina

logo

Irex Gaz w zremisował 2:2 w rewanżu z drużyną Woltrans ( pierwszy mecz wygrał 8:1) i awansował do finału Śląskiej Halowej Ligi Mistrzów.   Turniej finałowy odbędzie się 06.04.2017 r w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego w Chorzowie:         Godz. 20.00 Mecz o 3 Miejsce   Budoserwis - Woltrans         Godz. 21.00 Finał   Irex Gaz - Hunger-Bud
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 9
1. Liga:
U.P.G.3:3Zygzakwięcej»
(18-01-2019 22:00)
Irex5:2WINDEX więcej»
(18-01-2019 20:30)
2. Liga:
Kadra Bielszowice2:3U Niegowięcej»
(18-01-2019 22:45)
Smart-Logic1:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(18-01-2019 21:15)