Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz mistrzem!

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Irex Gaz mistrzem!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu 2016/2017

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Zakończył się sezon 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

15-05-2017 7:54 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

15-05-2017 7:50 | Karolina

logo

 Podsumowanie 25. kolejki 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zygzak wicemistrzem!

12-05-2017 10:47 | Karolina

logo

 Zygzak Ruda Slaska wicemistrzem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

10-05-2017 13:16 | Arek

Silesian Football Night!

Zapisz swoją drużynę do kolejnej edycji turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie zawodnika

09-05-2017 13:32 | Arek

logo

Niesportowe zachowanie ukarane...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

08-05-2017 15:20 | Benek

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

Zapraszam na przegląd tego co się działo w miniony weekend w hali rudzkiego MOSiR-u. Ponownie w podwójnej formie, czyli nie tylko pisemnej, ale i na skróty niedzielnych meczów, które przygotował Tomek Chrząstek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 6
Grupa C:
Do odcięcia Miechowice2:0RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(18-04-2019 21:00)
Kadra Bobrek Bytom2:1Volleybeer Team Katowicewięcej»
(18-04-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(18-04-2019 19:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 5
2 Liga:
RST Team3:4FC Kaufhauswięcej»
(14-04-2019 16:30)
Bar Karolinka2:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-04-2019 15:15)
FC VIKING0:7Wataha Zabrzewięcej»
(14-04-2019 14:00)
No Name5:1Dam Packwięcej»
(14-04-2019 12:45)
Los Blancos2:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-04-2019 11:30)
Ultimate Team3:7Team Jackwięcej»
(14-04-2019 10:15)
1 Liga:
PMM4:0CHzPwięcej»
(13-04-2019 17:45)
AWIR3:2B-ce Teamwięcej»
(13-04-2019 16:30)
Rezerwa1:2Ekspertwięcej»
(13-04-2019 15:15)
SlonskiDizajn.pl4:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-04-2019 14:00)
MG4:7FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(13-04-2019 12:45)