Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zawieszeni zawodnicy.

16-10-2017 8:01 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 3. kolejki

03-10-2017 8:04 | Kuchcik Jr

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

02-10-2017 23:33 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

Za nami trzy kolejki nowego sezonu, więc w ramach rekompensaty za brak „Oka” w ubiegłym tygodniu, postaram się jakoś podsumować to co dotychczas zobaczyłem na parkiecie w wykonaniu każdej z drużyn.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

26-09-2017 9:21 | Kuchcik Jr

logo

Podsumowanie 2. kolejki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

18-09-2017 17:50 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

Po poprzednim sezonie miałem dosyć i naprawdę wydawało mi się, że ciężko będzie wrócić po wakacjach do tego co wypełniało mi weekendy przez ostatnie 13 lat. Na pokładzie RALK utrzymały mnie dwie rzeczy..
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 | Karolina

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

15-09-2017 17:47 | Arek

logo

Chwilowa zmiana kontaktu email...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Problemy Best Poland...

15-09-2017 17:44 | Arek

logo

Koniec przygody z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wpisowe- sezon 2017/2018

07-09-2017 12:11 | Karolina

logo

Oto drużyny, które do tej pory zapłaciły opłatę "wpisową" za udział w H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie zebrania organizacyjnego!

07-09-2017 7:33 | Karolina

logo

 Podsumowanie zebrania organizacyjnego sezonu 2017/2018 z dnia 05.09.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Killa Bees50:57Zrywwięcej»
(08-12-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Green Peas53:59Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Drim Tim83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Budsar96:60Longmanwięcej»
(08-12-2019 16:00)
Atomic53:71Dobermanywięcej»
(08-12-2019 14:30)
Wściekłe Psy57:60Jaworznowięcej»
(08-12-2019 13:00)
Romus61:67Gwiezdno Flotawięcej»
(08-12-2019 11:40)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 6
Liga Old Boys:
U.P.G.3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
Jastrząb4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
Kadra Bielszowice7:3Smart-Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Irex6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 5
Liga Old Boys:
U.P.G.1:5Irexwięcej»
(29-11-2019 21:15)
WINDEX 14:1MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)