Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Wyborowi Strzelcy !

09-06-2009 13:52 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wyborowych strzelców wszechczasów Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys".
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

20-05-2009 8:35 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | MaCzO1948

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | MaCzO1948

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | MaCzO1948

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:58Zrywwięcej»
(05-02-2023 11:40)
Bociany Manhattan49:75New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Asy Śląska65:47Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermanywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Monstars48:61Budsarwięcej»
(04-02-2023 10:20)
Grupa B:
Hica58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
PMB40:64Atomicwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Se Gramy71:99Wściekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia50:75Wielka Kiśćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Dazynt43:85Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Kolejka 12
New York Bricks61:62Wielka Kiśćwięcej»
(29-01-2023 15:40)
Basket Czerwionka64:78Watahawięcej»
(29-01-2023 14:20)
Zryw92:37Olimpiawięcej»
(29-01-2023 13:00)
Bociany Manhattan40:53Asy Śląskawięcej»
(29-01-2023 11:40)
Pepega Squad54:55Dazyntwięcej»
(29-01-2023 10:20)