Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | MaCzO1948

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | MaCzO1948

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | MaCzO1948

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zaległe wyniki II ligi

07-04-2009 14:26 | MaCzO1948

logo

W związku z problemami technicznymi wyniki dwumeczu o 3 miejsce oraz finału II ligi przedstawiamy w formie newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Puchar Dyrektora 2010 - runda wstepna

07-04-2009 9:06 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania rundy wstepnej o Puchar Dyrektora MOSiR edycja 2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram 1. Rundy PO oraz Baraży

06-04-2009 12:24 | MaCzO1948

logo

  Poniżej przedstawiamy harmonorgram rozgrywania pierwszej rundy play-off dla I Ligi oraz spotkań barażowych (dwumecz). Szczegóły  rozgrywania pierwszej rundy PO I ligi dostępne są również w terminarzu .
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:3MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
Kolejka 5
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(13-11-2021 16:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
Kolejka 22
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
Kolejka 21
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)
Kolejka 20
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)
Kolejka 19
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
Kolejka 18
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)
Kolejka 17
MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Kolejka 16
2 Liga:
LOS ORLIKOS1:5RST Teamwięcej»
(19-09-2021 15:15)
THE LUTA3:3CHzPwięcej»
(19-09-2021 13:15)
HHT4:6Bar Karolinkawięcej»
(19-09-2021 12:15)
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)