Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Resztki KPKS zwycięzcą Ligi

10-06-2009 10:23 | Kursor

logo

4 czerwca rozegrane zostały finały Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2008/2009 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyborowi Strzelcy !

09-06-2009 13:52 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wyborowych strzelców wszechczasów Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys".
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

20-05-2009 8:35 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | MaCzO1948

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | MaCzO1948

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | MaCzO1948

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic73:55Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)