Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

  Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).   W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.   Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom). Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny!  Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne

31-08-2010 8:15 | Andrzej

logo

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w sezonie 2010/2011
Komentarzy: 0 | Więcej »

Składy i informacje na stronie o drużynach

27-08-2010 10:28 | MaCzO1948

logo

Pragniemy poinformować, iż na stronie internetowej rozgrywek Old Boys zostały zaktualizowane składy wszystkich drużyn (zakładka drużyny) zgodnie z otrzymanymi kartami drużynowymi. Dogłaszać zawodników można drogą elektroniczną na adres t.kucharczyk@mosir.rsl.pl
Komentarzy: 0 | Więcej »

Karty zgłoszeniowe

25-08-2010 13:11 | MaCzO1948

logo

Przypominamy, iż termin nadsyłania kart zgłoszeniowych (drużynowych) a tym samym potwierdzenia uczestnictwa w rozgrywkach dla obu lig mija 26 sierpnia. Prosimy o dopilnowanie formlaności.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 31.08.2010

25-08-2010 8:16 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 17.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa!  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | MaCzO1948

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | MaCzO1948

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | MaCzO1948

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys

28-07-2010 14:46 | MaCzO1948

logo

Na stronie w zakładce REGULAMIN pojawił się nowy, zmieniony regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys na sezon 2010/2011. Wszystkie dryżyny proszonę są o zapozanie się z nowym regulaminem.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
Liga:
RED BULL3:0AKF Ślonskwięcej»
(16-06-2024 11:00)
SPACE STARS2:14Silesia Bullswięcej»
(09-06-2024 13:00)
Kolejka 9
Swojskie Konfitury2:1RED BULLwięcej»
(09-06-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0Fryncita Streetwięcej»
(09-06-2024 11:00)
ANTEO5:4AWIRwięcej»
(09-06-2024 10:00)
RST Team5:1KostKevwięcej»
(09-06-2024 9:00)
Zygzak1:4MK ENVIROwięcej»
(08-06-2024 11:00)
No Name6:1SPACE STARSwięcej»
(08-06-2024 10:00)
B-ce Team7:2HHTwięcej»
(08-06-2024 9:00)
AKF Ślonsk0:3Silesia Bullswięcej»
(08-06-2024 8:00)
Kolejka 6
Silesia Bulls2:3RST Teamwięcej»
(08-06-2024 13:00)
Kolejka 4
KostKev4:0AWIRwięcej»
(08-06-2024 12:00)
Kolejka 8
AWIR5:4No Namewięcej»
(26-05-2024 12:00)
KostKev7:1B-ce Teamwięcej»
(26-05-2024 11:00)
RED BULL1:5ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(26-05-2024 10:00)
Silesia Bulls0:1Swojskie Konfiturywięcej»
(26-05-2024 9:00)