Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Wyborowi Strzelcy !

09-06-2009 13:52 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wyborowych strzelców wszechczasów Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys".
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

20-05-2009 8:35 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | Kuchcik Jr

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Killa Bees50:57Zrywwięcej»
(08-12-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Green Peas53:59Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Drim Tim83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Budsar96:60Longmanwięcej»
(08-12-2019 16:00)
Atomic53:71Dobermanywięcej»
(08-12-2019 14:30)
Wściekłe Psy57:60Jaworznowięcej»
(08-12-2019 13:00)
Romus61:67Gwiezdno Flotawięcej»
(08-12-2019 11:40)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 6
Liga Old Boys:
U.P.G.3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
Jastrząb4:3MAKROGEOwięcej»
(06-12-2019 19:45)
Kadra Bielszowice7:3Smart-Logicwięcej»
(06-12-2019 19:00)
Irex6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 10
Liga:
Chłopaki nie płaczą1:2SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 21:00)
Będzińskie Tygrysy0:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(05-12-2019 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(05-12-2019 19:00)
Old Boys — Runda pierwsza
Kolejka 5
Liga Old Boys:
U.P.G.1:5Irexwięcej»
(29-11-2019 21:15)
WINDEX 14:1MAKROGEOwięcej»
(29-11-2019 20:30)