Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Informacja

20-05-2009 8:35 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | Kuchcik Jr

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zaległe wyniki II ligi

07-04-2009 14:26 | Kuchcik Jr

logo

W związku z problemami technicznymi wyniki dwumeczu o 3 miejsce oraz finału II ligi przedstawiamy w formie newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Puchar Dyrektora 2010 - runda wstepna

07-04-2009 9:06 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania rundy wstepnej o Puchar Dyrektora MOSiR edycja 2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 8
1. Liga:
Drim Tim68:52Płomieńwięcej»
(11-11-2018 19:00)
Gwiezdno Flota49:60Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Be Perfect69:71Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Budsar60:68Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Romus58:87Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Atomic59:51Jaworznowięcej»
(11-11-2018 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 4
1. Liga:
WINDEX 1:4Burzawięcej»
(09-11-2018 22:45)
Irex11:0U.P.G.więcej»
(09-11-2018 21:15)
Biadacz3:5Rolnikwięcej»
(09-11-2018 19:45)
Zygzak4:1PWiKwięcej»
(09-11-2018 18:15)
2. Liga:
Jastrząb3:8Kadra Bielszowicewięcej»
(09-11-2018 22:00)
TELE-NAT & MILON0:4U Niegowięcej»
(09-11-2018 20:30)
THUNDER 3:8Skarbekwięcej»
(09-11-2018 19:00)
Domino Time0:5Smart-Logicwięcej»
(09-11-2018 17:30)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 4
Grupa A:
Spiżowi Mocni0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(08-11-2018 21:00)
RISER Volley Team Jaworzno2:03-ci metrwięcej»
(08-11-2018 20:00)