Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

20-05-2009 8:35 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | Kuchcik Jr

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zaległe wyniki II ligi

07-04-2009 14:26 | Kuchcik Jr

logo

W związku z problemami technicznymi wyniki dwumeczu o 3 miejsce oraz finału II ligi przedstawiamy w formie newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)