Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne!

18-08-2009 9:05 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 3 września w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 18.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa! Więcej informacji w dalszej części newsa...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz rundy jesiennej

17-08-2009 14:39 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz rudny jesiennej X edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia nowych drużyn w sezonie 2009/2010 !

05-08-2009 8:07 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż zgłoszenia nowych drużyn przyjmujemy od 6 do 21 sierpnia do godziny 12.00 drogą elektroniczną na adres zgloszenia@ralk.one.pl  . Wszystkie drużyny które otrzymały karty drużynowe (bądż dopiero otrzymają - dotyczy nowych drużyn) zobowiązane są wypełnić i odesłać karty do dnia 28 sierpnia 2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Klasyfikacja końcowa sezonu 2008/2009

08-07-2009 8:34 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową drużyn uczesticzących w rozgrywkach RALK w sezonie 2008/2009. Na podstawie tej klasyfikacji będą tworzone grupy w 2 lidze oraz zostanie rozegrany ewentualny turniej kwalifikacjny. Szczegóły w dalszej części newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu RALK 2009/2010 !!!

07-07-2009 8:13 | Kuchcik Jr

logo

Pragniemy poinformować, iż wszystkie drużyny, które uczestniczyły w poprzednim sezonie Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zobowiązane są do potwierdzenia udziału w rozgrywkach w przyszłym sezonie do 5 sierpnia. Wszelkie szczegóły zostaną wysłane pocztą elektroniczną do kierowników drużyn (na adresy e-mailowe podane w poprzednim sezonie na kartach zgłoszeniowych).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Tabela wszechczasów

18-06-2009 8:23 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wszechczasów  Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "OLD BOYS".  
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sto meczów

18-06-2009 8:19 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy zestawienie zawodników, którz rozegrali co najmniej sto meczów w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek OLD BOYS.  
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Resztki KPKS zwycięzcą Ligi

10-06-2009 10:23 | Kursor

logo

4 czerwca rozegrane zostały finały Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2008/2009 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyborowi Strzelcy !

09-06-2009 13:52 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wyborowych strzelców wszechczasów Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys".
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)