Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | Kuchcik Jr

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | Kuchcik Jr

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zaległe wyniki II ligi

07-04-2009 14:26 | Kuchcik Jr

logo

W związku z problemami technicznymi wyniki dwumeczu o 3 miejsce oraz finału II ligi przedstawiamy w formie newsa.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Puchar Dyrektora 2010 - runda wstepna

07-04-2009 9:06 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania rundy wstepnej o Puchar Dyrektora MOSiR edycja 2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram 1. Rundy PO oraz Baraży

06-04-2009 12:24 | Kuchcik Jr

logo

  Poniżej przedstawiamy harmonorgram rozgrywania pierwszej rundy play-off dla I Ligi oraz spotkań barażowych (dwumecz). Szczegóły  rozgrywania pierwszej rundy PO I ligi dostępne są również w terminarzu .
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 15
1. Liga:
Rolnik1:10Irexwięcej»
(23-02-2018 21:15)
WINDEX 9:3U Niegowięcej»
(23-02-2018 19:00)
Burza2:8PWiKwięcej»
(23-02-2018 18:15)
2. Liga:
TELE-NAT6:0Jastrząbwięcej»
(23-02-2018 20:30)
Smart-Logic3:7Kadra Bielszowicewięcej»
(23-02-2018 19:45)
Daw-Rek0:6Biadaczwięcej»
(23-02-2018 17:30)
Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 1
Grupa D:
Będzińskie Tygrysy1:2A.S.S.O. Będzinwięcej»
(22-02-2018 21:00)
TROLL TEAM0:2Spiżowi Mocniwięcej»
(22-02-2018 20:00)
Auuu 3LO0:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(22-02-2018 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)