Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

24-10-2018 20:12 | MaCzO1948

logo

Podczas 2. kolejki strzelono 60 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

24-10-2018 19:42 | MaCzO1948

logo

Podczas 1. kolejki strzelono 66 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

11-10-2018 12:57 | Lukasz

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Niespodzianki już w drugiej kolejce!

08-10-2018 13:26 | Kursor

logo

Druga kolejka Grupy A dostarczyła wszystkim więcej emocji, niż się można było spodziewać, gdyż byliśmy świadkami dwóch tie-breaków.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz I kolejki.

02-10-2018 14:41 | MaCzO1948

logo

W zakładce terminarz dostępny jest harmonogram rozgrywania pierwszej kolejki HLPP Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki drugich meczów barażowych.

02-10-2018 7:54 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy wyniki drugich meczów dwumeczów barażowych.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wystartowała siatkarska karuzela!

30-09-2018 20:29 | Kursor

logo

Na starcie sezonu 2018/2019 stanęło 12 zespołów, które będą rywalizować w dwóch grupach. Zapowiada się bardzo długi i emocjonujący sezon.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 4
1 Liga:
TELE-NAT & MILON0:3MakroGeowięcej»
(28-11-2021 10:15)
Kolejka 26
FC Pub Pod Łososiem3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(27-11-2021 16:15)
Kolejka 5
AWIR3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(21-11-2021 10:15)
Kolejka 25
TELE-NAT & MILON0:3FC KELERISwięcej»
(20-11-2021 10:15)
Kolejka 24
TELE-NAT & MILON0:3Zryw Betlejemwięcej»
(13-11-2021 16:15)
Kolejka 23
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(06-11-2021 16:15)
Kolejka 22
TELE-NAT & MILON0:3FC Kaufhauswięcej»
(30-10-2021 10:15)
Kolejka 21
B-ce Team3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(24-10-2021 16:15)
Kolejka 20
TELE-NAT & MILON0:3Ekspertwięcej»
(16-10-2021 16:15)
Kolejka 19
Lambda - Zygzak3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(10-10-2021 10:15)
Kolejka 18
TELE-NAT & MILON0:3AWIRwięcej»
(02-10-2021 16:15)
Kolejka 17
MakroGeo3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(26-09-2021 10:15)
Kolejka 16
2 Liga:
LOS ORLIKOS1:5RST Teamwięcej»
(19-09-2021 15:15)
THE LUTA3:3CHzPwięcej»
(19-09-2021 13:15)
HHT4:6Bar Karolinkawięcej»
(19-09-2021 12:15)
Kolejka 12
1 Liga:
AWIR6:4Lambda - Zygzakwięcej»
(19-09-2021 16:15)