Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

TURNIEJ BESKIDY CUP - OLDBOYE

28-08-2018 14:51 | Lukasz

TURNIEJ BESKIDY CUP - OLDBOYE


Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej Kwalifikacyjny.

27-08-2018 13:15 | MaCzO1948

logo

Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się 9 września 2018 w hali MOSiR Ruda Śląska przy uli. Hallera 16b. W turnieju zagrają HICA Ruda Śląska, Energiczni, Sosnowiec Supersonics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne. Wpisowe.

21-08-2018 9:11 | MaCzO1948

logo

Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowa odbędzie się 3 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 |

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 |

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2018/2019

30-07-2018 14:43 | MaCzO1948

logo

Poniżeji komunikat organizacyjny dotyczący nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Znajdziecie w nim, m.in. informację na temat zgłoszeń i systemu rozgrywek.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do RALS

30-07-2018 0:06 | Kursor

Zapisy do RALS

 Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezon 2018/19. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 10
Faza pierwsza:
Atomic73:55Watahawięcej»
(29-11-2020 10:20)
Dazynt48:49Se Gramywięcej»
(29-11-2020 9:00)
Longman77:64Rybnik Teamwięcej»
(28-11-2020 13:00)
Energiczni69:49Olimpiawięcej»
(28-11-2020 11:40)
Monstars81:72Romuswięcej»
(28-11-2020 10:20)
Zryw47:54Gwiezdno Flotawięcej»
(28-11-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 7
Liga Old Boys:
Biadacz4:10GSM NASZ DOMwięcej»
(27-11-2020 22:30)
U.P.G.1:2Irexwięcej»
(27-11-2020 21:30)
THUNDER 7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
Zygzak0:1DGK Instalwięcej»
(27-11-2020 19:30)
Rolnik1:2Jastrząbwięcej»
(27-11-2020 18:30)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 9
Liga:
EAGLE SPORT TEAM0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(26-11-2020 22:00)
Jan Olbracht Super Spike2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(26-11-2020 21:00)
QUICK VOLLEY CREW2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(26-11-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(26-11-2020 19:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 6
Liga Old Boys:
GSM NASZ DOM4:3Zygzakwięcej»
(20-11-2020 21:30)