Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Kreofutbol na SFN!

11-05-2018 14:49 | Arek

Kreofutbol na SFN!

 Piłkarskie zmagania na wyjątkowym turnieju uwieczni firma Kreofutbol!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video

25-04-2018 7:58 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video z meczów półfinałowych w II lidze oraz pierwszego meczu o 3 miejsce i meczu finałowego w I lidze.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty viedo - półfinały I ligi

18-04-2018 13:09 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video meczów półfinałowych w I lidze RALK. Przypominamy drużyna Drim Tim, już zapewniła sobie miejsce w finałach, natomiast w parze Rybnik Team - Demony jest remis 1:1.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy RALK

17-04-2018 9:00 | Kuchcik Jr

logo

Prezentujemy, rozkład jazdy RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale !

16-04-2018 8:14 | Karolina

Irex Gaz w finale !

 Irex Gaz w finale Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy już drugiego finalistę!

12-04-2018 8:52 | Karolina

logo

 Budoserwis okazał się lepszy w dwumeczu z Abex Rekreacja
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

12-04-2018 8:19 | Karolina

Irex Gaz zwyciężył w pierwszym półfinale ŚLM!

 Irex Gaz znowu wygrywa... 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi zawodnicy I i II ligi

12-04-2018 8:09 | Karolina

logo

 Oto najlepsi zawodnicy I i II ligi w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video I rundy PO w I lidze

11-04-2018 12:43 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy do oglądania skrótów meczów pierwszej rundy PO w I lidze Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych

11-04-2018 12:24 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy poszczególnych drużyn...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
Team Jack5:3Los Blancoswięcej»
(26-05-2018 17:30)
RST Team8:5FC VIKINGwięcej»
(26-05-2018 16:15)
Ultimate Team0:1No Namewięcej»
(26-05-2018 15:00)
HHT2:9Bar Karolinkawięcej»
(26-05-2018 13:45)
Dam Pack1:7Madej Wróbelwięcej»
(26-05-2018 12:30)
ZZ Kadra Bielszowice II3:0BKS Pordzikawięcej»
(26-05-2018 11:15)
FC Kaufhaus3:7CHzPwięcej»
(26-05-2018 10:00)
Siatkówka — Finały
FINAŁ
Mecz o miejsce 1:
RIKI-TIKI DZIKI1:3Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(24-05-2018 20:30)
Mecz o miejsce 3:
RISER Volley Team Jaworzno3:0AZS SUM KATOWICEwięcej»
(24-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
Bar Karolinka3:7Team Jackwięcej»
(13-05-2018 17:30)
Madej Wróbel0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(13-05-2018 16:15)
BKS Pordzika5:5FC Kaufhauswięcej»
(13-05-2018 15:00)
CHzP3:2RST Teamwięcej»
(13-05-2018 13:45)
No Name5:2HHTwięcej»
(13-05-2018 12:30)