Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie Organizacyjne 07.03.2024 - 18.00

28-02-2024 8:33 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy przedstawicieli drużyn na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 7 marca na Hali widowiskowo sportowej przy ul.Hallera 16b o godz.18.00
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy Liga Rudzkich Orlików - sezon 2024.

22-01-2024 10:41 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Ligi Rudzkich Orlików.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 17 kolejką

11-01-2024 17:46 | marcin

logo

W 17 kolejce pauzują ...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 16 kolejką

10-12-2023 12:03 | marcin

logo

W 16 kolejce pauzuję nastęujący...
Komentarzy: 0 | Więcej »

WYNIKI ZALEGŁYCH MECZÓW

10-12-2023 11:54 | marcin

logo

Wyniki zaległych meczów, które odbyły się w dniu 08.12.2023 r....
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁE MECZE

04-12-2023 20:20 | marcin

logo

W najbliższy piątek 08.12.2023 r. odbędą się ...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie Sezonu 2023 - Liga Rudzkich Orlików.

20-11-2023 9:52 | MaCzO1948

logo

 ZZ Kadra Bielszowice Mistrzem Ligi Rudzkich Orlików w sezonie 2023.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁE MECZE

13-11-2023 16:04 | marcin

logo

W najbliższy piątek 17.11.2023 r. .....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu Liga Rudzkich Orlików – 09.12.2023r. godz.17:00

06-11-2023 10:44 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików - 9.12.2023 godz.17 Pub Pod Łososiem.
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁE MECZE

31-10-2023 18:22 | marcin

logo

W najbliższy piątek 03.11.2023 odbędą się dwa mecze zaległe ..........
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy Śląska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Kiść54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
Wściekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)
Gwiezdno Flota51:64Dobermanywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Hica53:63Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Grupa B:
Energiczni64:85Wściekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Monstars58:71Atomicwięcej»
(17-02-2024 10:20)