Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Typujemy wyniki spotkań

15-09-2010 11:31 | Kursor

logo

 Zapraszamy do typowania wyników spotkań na forum
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po drugim dniu turnieju

13-09-2010 9:01 | Andrzej

logo

Po drugim dniu turnieju znamy już komplet uczestników Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwszy dnień turnieju

11-09-2010 12:34 | Andrzej

logo

W pierwszym dniu turnieju kwalifikacyjnego padły następujące wyniki...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz rundy wstępnej

10-09-2010 9:23 | Kursor

logo

 Wszystkie drużyny dokonały wpłaty wpisowego. Dziękujemy. Poniżej do pobrania terminarz rundy wstępnej obu grup.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana przepisów gry w koszykówkę

09-09-2010 8:53 | Andrzej

logo

W związku ze zmianą przepisów gry w koszykówkę, które właśnie wchodzą w życie zainteresowanych przedstawicieli drużyn zapraszamy na szkolenie, na którym będą te zmiany dokładnie omawiane.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Komunikat organizacyjny ALS/01/10/11

04-09-2010 10:37 | Kursor

logo

Komunikat organizacyjny: ALS 01/10/11   Na zebraniu organizacyjnym chęć udziału w lidze potwierdziło 18 z 19 zgłoszonych drużyn. Ustalono również następujący system rozgrywek:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011

01-09-2010 12:40 | Kursor

logo

 Zakwalifikowane zespoły na sezon 2010/2011 - TEAM-SZALEŃCY 2 - AFERA - 6 ŚCIĘĆ - KAM-LIS - SZYMBUD - TEAM ZBRO-ART - ZZ "KADRA" BOBREK-CENTRUM - S.M. TEAM - SPS SPART RUDA ŚLĄSKA - GAZY BOJOWE - WORMSY - UTOPIA - DOOM TEAM - K.S. TĘCZA - TAŃCZĄCY Z PIŁKAMI - KADRA HALEMBA - RESZTKI KPKS - PUB NIBY NIC - VOLEY BOYS  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej Kwalifikacyjny

01-09-2010 12:33 | Kuchcik Jr

logo

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na grupy oraz terminarz i harmonogram rozgrywania turnieju kwalifikacyjnego RALK na nowy sezon 2010/2011.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne i zgłoszenia

31-08-2010 10:52 | Kursor

logo

  Do tej pory chęć udziału w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło 14 drużyn (tyle nadesłano wypełnionych kart zgłoszeniowych).   W przypadku zgłoszenia się zbyt dużej liczby drużyn, o kolejności przyjęcia będzie decydować data nadesłania karty zgłoszeniowej.   Zebranie organizacyjne odbędzie się 2 września o godzinie 17:00 w siedzibie dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej ul. gen Hallera 14a (Nowy Bytom). Obowiązkowa jest obecność przedstawiciela każdej drużyny!  Nieobecność przedstawiciela drużyny jest jednoznaczna z wycofaniem się z rozgrywek.    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne

31-08-2010 8:15 | Andrzej

logo

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące rozgrywek w sezonie 2010/2011
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)