PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne

31-08-2011 8:27 | Andrzej

logo

Informujemy, ĹĽe spotkanie organizacyjne odbÄ™dzie siÄ™ 6. wrzeĹ›nia o godzinie 18.00 w siedzibie Miejskiego OĹ›rodka Sportu i Rekreacji w Rudzie ĹšlÄ…skiej przy ul. Hallera 14a (budynek przy hali na której rozgrywane sÄ… mecze naszej ligi)  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia

29-08-2011 8:24 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, iĹĽ wszystkie zespoĹ‚y które wystÄ™powaĹ‚y w minionym sezonie w Halowej Lidze PiĹ‚karskich PiÄ…tek Old Boys wstÄ™pnie zgĹ‚osiĹ‚y swój udziaĹ‚ w rozgrywkach w nowym sezonie 2011/2012. JednoczeĹ›nie pragniemy przypomnieć o odesĹ‚aniu wypeĹ‚nionych kart zgĹ‚oszeniowych (druĹĽynowych).  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec zgłoszeń

25-08-2011 8:24 | Andrzej

logo

Do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zgĹ‚osiĹ‚o siÄ™ pięć nowych zespoĹ‚ów. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przypominamy o kartach

24-08-2011 9:50 | Andrzej

logo

Jak już informowaliśmy w komuniacie organizacyjnym, zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane są do dnia dzisiejszego (24. sierpnia). Natomiast potwierdzenia udziału w rozgrywkach (przyjmowanie kart zgłoszeniowych ze składami) przyjmowane są do 26. sierpnia.
Komentarzy: 0 | Więcej »

V Rudzki Nocny Streetball i Turniej KoszykĂłwki Ulicznej

11-08-2011 14:28 | Kuchcik Jr

logo

Rudzki Nocny Streetball odbędzie się już piąty raz i z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Tym razem 10 września od godziny 13.00 zagrają dzieci i młodzież, zaś w nocy z 10 na 11 września dorośli w kategorii OPEN.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2011/2011

10-08-2011 13:50 | Kursor

logo

 Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy na sezon 2011/2012. W pierwszej kolejnoĹ›ci (od dzisiaj do 26 sierpnia) przyjmujemy zgĹ‚oszenia od druĹĽyn które graĹ‚y w zeszĹ‚ym sezonie i nie wycofaĹ‚y siÄ™ z rozgrywek.  Od 27 sierpnia do 2 wrzeĹ›nia zgĹ‚oszenia mogÄ… nadsyĹ‚ać nowe zespoĹ‚y. Uwaga planuje siÄ™ przyjąć na sezon 2011/2012 tylko 16 zespoĹ‚ów dlatego o zakwalifikowaniu siÄ™ do rozgrywek moĹĽe decydować kolejność zgĹ‚oszeĹ„!!!    
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu !!!

10-08-2011 9:47 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2011/2012 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

RuszajÄ… zapisy!

25-07-2011 13:58 | Andrzej

logo

 W dniu dzisiejszym ruszajÄ… zapisy do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie i rozdanie nagród 16 czerwca

10-06-2011 8:51 | Kursor

logo

 16 czerwca (po ostatnim meczu, ok godziny 21:00) zapraszamy wszystkie druĹĽyny na zakoĹ„czenie sezonu 2010/2011 i rozdanie nagród. Zapraszamy rówieĹĽ zwyciÄ™zcÄ™ LIGI TYPERÓW, który równieĹĽ bÄ™dzie mógĹ‚ odebrać nagrodÄ™.
Komentarzy: 0 | Więcej »

UWAGA! Zmiany godzin meczy ostatniej kolejki 16 czerwca

10-06-2011 8:33 | Kursor

logo

 W zwiÄ…zku z wycofaniem siÄ™ druĹĽyny SZYMBUD i Team ZBRO-ART zmieniajÄ… siÄ™ godziny nastÄ™pujÄ…cych meczy: TaĹ„czÄ…cy z piĹ‚kami - SPS SPART - godzina 19:00 iTEAM SzaleĹ„cy 2 - DOOM TEAM - godzina 20:00 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Pia¶niki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Ki¶ć więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 ¦cięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)