Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zgłoszenia napływają

22-08-2012 9:44 | Andrzej

logo

Dzisiaj (22.08) mija termin przyjmowania nowych drużyn do rozgrywek RALK
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej barażowy - terminarz

22-08-2012 8:44 | Andrzej

logo

W turnieju barażowym, po którym wyłoniony zostanie przedstawiciel naszej ligi, który zagra w turnieju wojewódzkim zagrają drużyny - Joker, Torpedo, K2 i Silesia Godula
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ostatnie dni zgłaszania drużyn

20-08-2012 9:47 | Andrzej

logo

Przypominamy, że 22 sierpnia mija termin przyjmowania zgłoszeń nowych drużyn
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana terminów spotkań

20-08-2012 8:28 | Andrzej

logo

Informujemy, że na wniosek drużyn zmianie uległy terminy spotkań w dniu 02.09.2012r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | Kuchcik Jr

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 | Arek

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)