PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | Kuchcik Jr

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraĹĽe!

01-08-2012 8:32 | Arek

logo

BaraĹĽe w zwiÄ…zku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | Kuchcik Jr

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiÄ…zuje staĹ‚y terminarz, który dostÄ™pny jest w zakĹ‚adce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

PoniĹĽej prezentujemy zestaw par na najbliĹĽszy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych druĹĽyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowaĹ‚y z dalszego udziaĹ‚u w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

PoniĹĽej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

WaĹĽna informacja organizacyjna!

02-07-2012 14:30 | Arek

logo

Do 13 lipca naleĹĽy dostarczyć aktualizacjÄ™ list zawodników. Prosimy o podanie tylko tych zawodników, którzy nie znajdujÄ… siÄ™ jeszcze w systemie ligi.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

26-06-2012 12:37 | Andrzej

logo

Zestaw par na dwa najbliĹĽsze weekendy umieszczamy poniĹĽej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Pia¶niki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Ki¶ć więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 ¦cięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)