Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 | Arek

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu

27-05-2013 11:15 | Andrzej

logo

Zapraszamy na zakończenie sezonu Ligi Old Boys
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po pierwszych meczach barażowych

22-05-2013 14:39 | Andrzej

logo

W pierwszych meczach barażowych padły następujace wyniki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w Terminarzu!

20-05-2013 14:38 | Arek

logo

Przypominamy o zmianie!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz w dn. 26.05.2013

20-05-2013 13:34 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy terminarz na najbliższe mecze RALK rozgrywane w dniu 26.05.2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Na orliku coraz lepiej...

20-05-2013 8:43 | Arek

logo

Miniona kolejka pokazała, że razem możemy wszystko!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zawodnicy odsunięci od gry

17-05-2013 13:33 | Andrzej

logo

Informujemy, że w najbliższym meczu odsunięty od gry jest Mirosław Janiak z drużyny Kadra
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważne informacje!

15-05-2013 20:31 | Arek

logo

Zmiany, zmiany, zmiany...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota41:35Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)