Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 | Arek

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu

27-05-2013 11:15 | Andrzej

logo

Zapraszamy na zakończenie sezonu Ligi Old Boys
Komentarzy: 0 | Więcej »

Po pierwszych meczach barażowych

22-05-2013 14:39 | Andrzej

logo

W pierwszych meczach barażowych padły następujace wyniki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w Terminarzu!

20-05-2013 14:38 | Arek

logo

Przypominamy o zmianie!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz w dn. 26.05.2013

20-05-2013 13:34 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy terminarz na najbliższe mecze RALK rozgrywane w dniu 26.05.2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Na orliku coraz lepiej...

20-05-2013 8:43 | Arek

logo

Miniona kolejka pokazała, że razem możemy wszystko!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zawodnicy odsunięci od gry

17-05-2013 13:33 | Andrzej

logo

Informujemy, że w najbliższym meczu odsunięty od gry jest Mirosław Janiak z drużyny Kadra
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważne informacje!

15-05-2013 20:31 | Arek

logo

Zmiany, zmiany, zmiany...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Siatkówka — Druga runda ligowa
Kolejka 2
Grupa C:
RISER Volley Team Jaworzno1:2Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(21-02-2019 21:00)
Volleybeer Team Katowice2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(21-02-2019 20:00)
NAPALM TEAM2:1Do odcięcia Miechowicewięcej»
(21-02-2019 19:00)
Kolejka 1
Grupa D:
3-ci metr2:1Będzińskie Tygrysywięcej»
(14-02-2019 21:00)
Spiżowi Mocni2:0Reprezentacja Narodowa San Escobarwięcej»
(14-02-2019 20:00)
6 Ścięć 2.00:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(14-02-2019 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)