Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Silesian Football Night!

16-05-2018 10:43 | Arek

logo

 Znamy podział grup i harmonogram imprezy!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe.

15-05-2018 7:50 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz dwumeczów barażowych prezentuje się następująco:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie I Ligi RALK

15-05-2018 7:44 | Kuchcik Jr

logo

Krótkie podsumowanie sezonu 2017/2018 w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Czas na półfinały!

13-05-2018 17:57 | Kursor

logo

 W czwartek 10 maja zakończyła się faza zasadnicza Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W walce o mistrzostwo pozostały cztery drużyny, które zmierzą się z sobą w półfinale, a następnie w finale.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kreofutbol na SFN!

11-05-2018 14:49 | Arek

Kreofutbol na SFN!

 Piłkarskie zmagania na wyjątkowym turnieju uwieczni firma Kreofutbol!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video

25-04-2018 7:58 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video z meczów półfinałowych w II lidze oraz pierwszego meczu o 3 miejsce i meczu finałowego w I lidze.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty viedo - półfinały I ligi

18-04-2018 13:09 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video meczów półfinałowych w I lidze RALK. Przypominamy drużyna Drim Tim, już zapewniła sobie miejsce w finałach, natomiast w parze Rybnik Team - Demony jest remis 1:1.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy RALK

17-04-2018 9:00 | Kuchcik Jr

logo

Prezentujemy, rozkład jazdy RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale !

16-04-2018 8:14 | Karolina

Irex Gaz w finale !

 Irex Gaz w finale Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy już drugiego finalistę!

12-04-2018 8:52 | Karolina

logo

 Budoserwis okazał się lepszy w dwumeczu z Abex Rekreacja
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)