Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia ! Zmiana adresu e-mail.

24-07-2018 14:47 | Kuchcik Jr

logo

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sezonu 2018/2019 na adres: kuchcik04@gmail.com Do tej pory dotarły do nas następujące zgłoszenia (news aktualizowany na bieżąco) !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kadra Bobrek Bytom mistrzem RALS!

25-05-2018 15:19 | Kursor

logo

 Za nami ostateczne rozstrzygnięcia w RALS. Nowym mistrzem została drużyna Kadra Bobrek Bytom. Drugie miejsce zajęły RIKI-TIKI DZIKI, a ligowe podium uzupełnił RISER Volley Team Jaworzno.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

21-05-2018 8:58 | Arek

Silesian Football Night!

 AWIR wraca do domu z pucharem...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty drugich meczów barażowych.

20-05-2018 15:31 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty pierwszych meczów barażowych.

19-05-2018 16:52 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed nami finał!

18-05-2018 1:10 | Kursor

logo

W czwartek 17 maja wyłonieni zostali finaliści Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. O tytuł mistrzowski powalczy Kadra Bobrek Bytom i RIKI-TIKI DZIKI.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu.

16-05-2018 14:37 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, że zakończenie sezonu 2017/2018, a co za tym idzie wręczenie pucharów, medali i statuetek odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota41:35Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)